Narodziny dziecka a zakłady

Opieka Okołoporodowa poleca

Wielu wydaje się, że u bukmacherów obstawiać można tylko i wyłącznie sport. Na szczęście rzeczywistość jest zupełnie inna i w chwili obecnej betować można praktycznie każdą sferę życia. Najlepszym tego dowodem są selekcje na narodziny dziecka.

Nieustanny rozwój polskiego rynku zakładów wzajemnych sprawia, że gracze mają wręcz nieograniczone możliwości. W końcu nie muszą oni ograniczać się do typowania tylko i wyłącznie meczów piłki nożnej (ZOBACZ www.legalsport.pl/typy/) , siatkówki czy tenisa ziemnego, ale swojego szczęścia spróbować mogą również w innych dziedzinach życia.

Tym samym na ich kuponach lądować mogą selekcje ze świata polityki, ekonomii czy szeroko pojętej rozrywki. Oznacza to, że obecnie obstawiać można również takie wydarzenia jak przyjście na świat nowych członków rodziny.

Narodziny dziecka u bukmachera

Jak już wiecie, aktualnie betować można praktycznie wszystko, co tylko się da. W związku z tym nikogo nie powinien dziwić fakt, że swoje pieniądze przeznaczać można także na obstawianie narodzin dziecka. Oczywiście tego typu zakłady odnoszą się tylko i wyłącznie do wyjątkowo znanych osób. W tym akurat nie ma nic nadzwyczajnego, ponieważ takimi sprawami często żyje nie tylko pewna część danego kraju, ale nawet i świata. Najlepszym tego dowodem są chociażby narodziny w rodzinach królewskich. Naturalnie prym wiedzie tutaj brytyjska monarchia, której życiem emocjonują się ludzie w każdym zakątku globu. Nic więc dziwnego, że chociażby przed pojawieniem się pierwszego potomka księcia Harry’ego obstawiać można było płeć dziecka, datę urodzin czy imię malucha.

Z kolei w Polsce w ostatnim czasie największą popularnością cieszyły się zakłady na potomstwo naszego najlepszego piłkarza, a więc Roberta Lewandowskiego. W przypadku ich drugiego dziecka betować można było m.in. imię dziecka. Wówczas typerzy korzystający na co dzień z oferty Etoto postawić mogli, że Klara, czyli pierwsza córka polskiego snajpera, doczeka się siostrzyczki (kurs 2.00) lub braciszka (mnożnik 1.80). Wówczas u tego renomowanego bukmachera wytypować można było także jakie imię nosić będzie maluch – np. Krzysztof (kurs 6.00) czy Hania (18.00). Gdyby tego było mało, to w tamtym czasie swoje pieniądze przeznaczyć można było m.in. godzinę urodzin dziecka (np. od 00:00 do 11:59 mnożnik 1.95) oraz dzień narodzin (każda opcja z kursem 7.00). Wyjątkowo odważni mogli się wtedy pokusić także o wytypowanie, że Anna Lewandowska urodzi bliźnięta (kurs 65.00).

Oczywiście polskie zakłady bukmacherskie udostępniają swoim graczom wiele zakładów tego typu. Co istotne, niejednokrotnie tyczą się one par, które z pewnością nie cieszą się aż taką popularnością jak wspomniany już Robert i Anna Lewandowscy. Tak było chociażby w przypadku potomstwa znanych youtuberów, czyli Wersow i Fritza. I tak w momencie, kiedy stało się jasne, że na świat przyjdzie dziewczynka, w LVbet postawić można było imię pociechy. Wówczas za najbardziej prawdopodobny scenariusz brana była opcja z imieniem Mia (kurs w LVbet 2.00). Nie oznacza to jednak, że obstawiający nie mogli pokusić się o inny wybór (np. przy imieniu Marcysia widniał mnożnik 29.00, a przy imieniu Mini Majkela aż 100.00). Z kolei BETFAN praktycznie za pewnik uznał, że padnie na imię Maja (współczynnik 2.00) i tak rzeczywiście się stało. W tamtej chwili pokusić się można było jeszcze po postawienie na Michalinę (kurs 5.00), Melanię (mnożnik 10.00) czy Melissę (kurs 25.00).

Najlepszy bukmacher do obstawiania narodzin

Jak łatwo się domyślić, bukmacherzy robią wszystko, aby ich oferta prezentowała się jak najlepiej. W związku z tym można być pewnym, że już niedługo obstawiający staną przed szansą wytypowania kolejnych narodzin dziecka. Jeżeli i Wy chcielibyście się sprawdzić w tego typu zabawie, to już dziś zachęcamy Was do zaglądania na strony legalnych operatorów zakładów wzajemnych. Naszym zdaniem najlepszym bukmacherem do typowania tego rodzaju zakładów jest BETFAN, który w ostatnich latach wyspecjalizował się w tej dziedzinie. Doskonale świadczy o tym fakt, że to właśnie u buka kojarzonego z Mariuszem Pudzianowskim regularnie obstawiać można typy dotyczące chociażby ślubów gwiazd, programów rozrywkowych czy nawet pogody.

Gdybyście jednak mieli wątpliwości, co do wyboru idealnego buka do betowania tego typu selekcji, to mamy dla Was coś ekstra. W momencie, gdy stało się jasne, że dwóch najbardziej znanych członków Ekipy spodziewa się dziecka, BETFAN przygotował cały zestaw typów pokrewnych. Wówczas wytypować można było np. kto zostanie ojcem chrzestnym tego dziecka (np. Wujek Łuki z kursem 1.30), czy szybciej urodzi Wersow czy Lil Masti, czy Wersow wróci na siłownie w ciągu miesiąca (opcja „tak” z mnożnikiem 4.00), czy Wersow i Fritz zrobią relacje live z porodu, a nawet czy do końca 2023 roku wspomniane dziecko będzie miało własny kanał na YouTube (opcja na „tak” z kursem 3.00).

Przypisy