WaterWipes™ zachęca mamy do podzielenia się swoją historią i nominacji położnej, która otrzyma stypendium w ramach pierwszej polskiej edycji WaterWipes™ Pure Foundation Fund

Opieka Okołoporodowa poleca

WaterWipes™, producent najczystszych na świecie chusteczek dla niemowląt po raz pierwszy w Polsce uruchamia międzynarodowy program stypendialny WaterWipes™ Pure Foundation Fund. Jego celem jest docenienie i nagrodzenie położnych – wspaniałych bohaterek, które wspierają kobiety podczas ciąży, porodu czy w okresie poporodowym. Marka zachęca polskie mamy do podzielenia się swoją historią i nominowania osoby, która ich zdaniem powinna otrzymać stypendium. Mamy, które nominują położne także mają szansę na nagrodę – dziesięć wyjątkowych zgłoszeń zostanie nagrodzonych zestawami chusteczek WaterWipes™. Nominacje można nadsyłać od 26 września do 14 listopada 2022 roku.

Fundusz stypendialny WaterWipes™ Pure Fundation Fund

WaterWipes™ Pure Foundation Fund to międzynarodowy program stypendialny, który działa od 2020 roku i jest kierowany do osób pracujących w sektorze medycznym. Jego celem jest docenienie i nagrodzenie pracowników ochrony zdrowia, wspaniałych bohaterów, którzy wspierają kobiety podczas ciąży, porodu czy w okresie poporodowym. Program realizowany jest w takich państwach jak Wielka Brytania, Irlandia, Niemcy, Stany Zjednoczone, Kanada, Australia, Nowa Zelandia czy kraje Ameryki Łacińskiej. W tym roku do tego grona dołączyła Polska.

Nominuj położną, która otrzyma stypendium WaterWipes™ Pure Fundation Fund w Polsce

Położne pełnią niezwykle ważną rolę w trakcie każdej ciąży. Nie tylko odpowiadają na tysiące pytań, wspierają podczas trudnego porodu, czy udzielają wskazówek, gdy dziecko jest już na świecie – przede wszystkim odpowiadają za życie i bezpieczeństwo mamy i dziecka. W ramach pierwszej, wyjątkowej edycji Pure Fundation Fund, WaterWipes™ zaprasza mamy do podzielenia się swoimi historiami, wydarzeniami opowiadającymi, jak położna przyczyniła się do poprawy opieki nad mamą lub maluszkiem. Zgłoszenia zostaną ocenione przez profesjonalne jury, a nominacje można nadsyłać do 14 listopada 2022 roku, za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej: www.waterwipes.com/pl/pl/spolecznosc/rodzice/pure-foundation-fund-2022.

 

 

Nagrody

Na położną, której praca otrzyma najwyższe noty, czekać będzie jednorazowe stypendium w wysokości 4.000 złotych, dyplom i statuetka, a także zestaw chusteczek WaterWipes™ o wartości 719,55 zł. Laureat zostanie także poproszony o wskazanie placówki medycznej, która otrzyma dofinansowanie w kwocie 4.000 złotych na wsparcie zadań związanych z ciążą, noworodkiem lub opieką poporodową.

 

 

Upominki otrzymają także mamy, które zdecydują się podzielić swoimi niezwykłymi historiami. Na 10 mam, biorących udział w plebiscycie czekać będą zestawy chusteczek WaterWipes™ o wartości 159,9 złotych.

Szczegółowe informacje na temat pierwszej polskiej edycji WaterWipes™ Pure Foundation Fund dostępne są na stronie internetowej:
www.waterwipes.com/pl/pl/spolecznosc/rodzice/pure-foundation-fund-2022.

Przypisy