WaterWipes™ nagrodzi niesamowitą pracę położnych w drugiej edycji plebiscytu Pure Foundation Fund

Aktualności

WaterWipes™, producent najczystszych na świecie chusteczek dla niemowląt, ogłasza start drugiej, polskiej edycji międzynarodowego programu stypendialnego Pure Foundation Fund. Jego celem jest docenienie i nagrodzenie osób pracujących w sektorze ochrony zdrowia – wspaniałych bohaterów i bohaterek, które w sposób szczególny i wyjątkowy przyczyniają się do wsparcia kobiet i ich rodzin podczas ciąży, porodu czy w okresie poporodowym, zapewniając profesjonalną i wyróżniającą się opiekę.

Zapraszamy profesjonalistów z sektora medycznego do nominowania swoich zawodowych koleżanek i kolegów, którzy wyróżniają się swoją pracą i działaniem.

Na położną, której praca otrzyma najwyższe noty, czekać będzie jednorazowe stypendium w wysokości 5 000 złotych. Laureat zostanie także poproszony o wskazanie placówki medycznej, która otrzyma dofinansowanie w kwocie 5 000 złotych na wsparcie zadań związanych z ciążą, noworodkiem lub opieką poporodową.

Zgłoszenia można nadsyłać za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej https://www.waterwipes.com/pl/pl/spolecznosc/pure-foundation-fund-2023 do 30 września 2023 roku.

 

Przypisy